Zastosowania polimerów technicznych

Modyfikatory mineralne, takie jak węglan wapnia i dolomit, wytwarzane przez firmę Omya, znacznie usprawniają procesy i polepszają właściwości mechaniczne w wielu zastosowaniach związanych z tworzywami sztucznymi.

Aby sprostać coraz surowszym wymaganiom klientów, Omya skupia się na wysokiej jakości doradztwie i szerokim asortymencie surowców mineralnych i chemicznych. Wspólnie z klientem omawiamy pożądany profil właściwości i szukamy odpowiedniej kombinacji składników, mając zawsze na celu znalezienie jak najlepszego rozwiązania.

Doświadczenie i bogata wiedza firmy Omya przynoszą korzyści wszystkim, którzy postawią na współpracę z nami. Personel wsparcia technicznego i obiekty techniczne firmy Omya pomogą klientowi w znalezieniu optymalnego rozwiązania, dopasowanego do jego potrzeb.

Zachęcamy do użycia węglanu wapnia tak w istniejących, jak i nowych zastosowaniach. Badania nowych pochodnych węglanu wapnia, jak również nowych technologii przetwórczych, umożliwiają firmie Omya poszerzanie granic obecnych dziedzin zastosowania.

Jako największy na świecie producent węglanu wapnia, wykazujemy uzasadnione zainteresowanie w dbałości o to, aby o zaletach węglanu wapnia zostali powiadomieni wszyscy interesariusze w łańcuchu dostaw – zwłaszcza właściciele marek i społeczność detalistów.

Uzupełnieniem naszej oferty produktowej węglanu wapnia jest szeroki i zróżnicowany biznes chemikaliów specjalnych, w którym uczestniczy wielu wielonarodowych producentów chemikaliów i żywic.

Oferta Produktowa 

 

Kontakt:
W celu uzyskania dalszych informacji prosimy wypełnić formularz do kontaktu