Bibułki tissue

Produkcja bibułek tissue

Bibułki tissue (chusteczki łazienkowe, serwetki, papierowe ręczniki lub chusteczki higieniczne) wytwarza się do użytku domowego (AH) i poza domem (AfH) w całym zakresie jakości, kolorów i opakowań. Skład stosowanej do tego celulozy zależy przede wszystkim od przeznaczenia produktu.

Stosowane produkty

  • Omya oferuje różne gatunki wypełniaczy z różnych źródeł, aby zapewnić klientom optymalne rozwiązania. Przy doborze właściwego gatunku wypełniacza należy uwzględnić między innymi jakość produktu (jasność, odcień, właściwości ścierne), opakowanie i dostępność.

Przykłady

  • W kilku instalacjach na świecie wykazaliśmy, że zastosowanie świeżego węglanu wapnia do produkcji wysokiej jakości bibułek tissue jest zarówno wykonalne, jak i ekonomiczne.
  • Z uwagi na rosnącą presję (dostępność i cena) na wysokiej jakości białe włókna z recyclingu, w wielu gatunkach wysokiej jakości bibułkach tissue obserwujemy trend, że włókna z recyklingu są zastępowane włóknami pierwotnymi.

Węglan wapnia do bibułek tissue

Omyasoft
Seria produktów Omyasoft ma liczne zalety związane z mielonymi węglanami wapnia (GCC) o wysokiej jasności, opartymi na kredzie, wapieniu lub marmurze. Produkt ten jest dostępny w różnych stopniach właściwości ściernych, rozdrobnienia lub jasności. Różne gatunki Omyasoft występują w postaci zawiesin wodnych lub produktów suchych. Dostarczane są luzem (suche i zawiesiny) kontenerem, a także pakowane w duże worki (big bags) lub rozpuszczalne w wodzie worki papierowe.

Oferta Produktowa

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy wypełnić formularz do kontaktu