Kişisel bakım

​Omyacare kozmetik endüstrisinin ihtiyaçları için özel olarak imal edilen doğal kalsiyum karbonat ürünleridir.  En zorlayıcı kalite yönetim sistemlerinin uygulandığı üretim sahaları yüksek saflıkta malzeme sunulmasını sağlar. Bütün Omyacare ürünleri kozmetik endüstrisinin gerektirdiği mikrobiyoloji şartlarını karşılamaktadır.

Doğal beyazlığı sayesinde Omyacare ürünleri özellikle renkli kozmetik ürünlere parlaklık, beyazlık ve opaklık kazandırmak için son derece uygundur.  Cilt bakım ürünlerinde Omyacare doğal bir düzenleyici gibi davranır ve kuruma süresi veya tutunma gibi asli özelliklerin kontrol edilmesini sağlar.

Omya çok sayıda farklı tane büyüklüklerine sahip Omyacare mineralleri tedarik etmektedir ve ayrıca ECOCERT/Cosmos-belgeli ürünler de ürün portföyünde yer almaktadır.

Ar&Ge ve Inovasyon teknolojileri departmanlarımız sayesinde Omyacare ürün yelpazemizle birlikte müşterilerimize önemli bir ürün geliştirme desteği sunabiliyoruz.

Omya'nın distribütörlük ürün serisi kişisel bakım portföyünü tamamlamaktadır.  Bu portföy aktif bileşenler, yüzey aktif maddeler, doğal renklendiriciler ve çok sayıda diğer ürünler ile yenilikçi fonksiyonel çözümleri içermektedir. 

 Temel uygulamalar:

◾  Diş macunu
◾  Vücut losyonu
◾  Yüz kremi
◾  Vücut ve yüz peelingi
◾  El ve banyo sabunları
◾  Renkli kozmetikler

Ürün Bilgileri

 

Daha fazla bilgi için lütfen irtibat formumuzu kullanın