Teknik Polimer Uygulamaları

Omya tarafından üretilen kalsiyum karbonat ve dolomit gibi mineral değiştiriciler işlemleri önemli oranda iyileştirmekte ve çok sayıda plastik uygulamasında mekanik özellikleri geliştirmektedir.

Omya müşterilerinin zahmetli taleplerini yerine getirebilmek için en üst düzeyde bilgi ve geniş yelpazade hem mineral hem de kimyasal hammadde seçimi üzerinde yoğunlaşmaktadır.  Her zaman olası en iyi çözümü bulmak amacıyla, müşterilerimiz ile birlikte istenen özellikleri inceliyor ve uygun bileşen kombinasyonunu arıyoruz.

Bizimle çalışmayı seçenler Omya'nın deneyimi ve bilgi birikiminden yaralanabilmektedir.  Omya'nın teknik destek personeli ve teknik tesisleri ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü bulmanıza yardımcı olacaktır. 

Mevcut ve yeni uygulamalarda kalsiyum karbonat kullanımını teşvik ediyoruz.  Hem yeni kalsiyum karbonat türevlerinin hem de işlem teknolojilerinin araştırılması Omya'nın mevcut uygulama alanlarının "sınırlarını zorlamasını" sağlamaktadır.

En büyük global kalsiyum karbonat imalatçısı olarak başta marka sahipleri ve perakende toplulukları olmak üzere tedarik zincirindeki bütün paydaşlarımıza kalsiyum karbonatın avantajlarını anlatmak için çaba gösterdik. 

Çok sayıda çok uluslu kimyasal madde ve reçine imalatçısını temsil eden kapsamlı ve muhtelif kimyasal madde işimiz kalsiyum karbonat serimizi tamamlamaktadır.

Ürün Bilgileri


 

İletişim:

Daha fazla bilgi için lütfen irtibat formumuzu kullanın