Ústní péče

V oblasti ústní péče jsou minerály Omyacare známy jako multifunkční substance, které kromě vynikajících čisticích schopností umožňují remineralizaci zubní skloviny.

Minerály Omyacare nabízejí vysokou chemickou čistotu v kombinaci s kontrolovanou nízkou úrovní mikrobiologie a splňují tak nejpřísnější požadavky na kvalitu. Minerály Omyacare jsou vhodné pro fluoridované zubní pasty. Při použití monofluorofosforečnanu sodného zůstává fluorid obsažený v zubní pastě k dispozici pro remineralizaci zubní skloviny. Díky vysoké čistotě materiálu jsou interakce stopových prvků s aktivními složkami sníženy na minimum.

Naše portfolio zahrnuje minerály s různými velikostmi částic a původem a umožňují nám tak poskytovat požadované úrovně bělosti a obrušování. Kromě toho společnost Omya nabízí řadu výrobků s certifikací ECOCERT / Cosmos.

Portfolio výrobků pro ústní péči doplňuje řada výrobků, které společnost Omya distribuuje. Zahrnuje přední funkční řešení včetně aktivních čisticích prostředků, zvlhčovadel, zahušťovadel a mnoha dalších.

Přejete-li si další informace, použijte prosím náš kontaktní formulář.