Higiena osobista

Seria Omyacare to produkty z naturalnego węglanu wapnia przystosowane do potrzeb przemysłu kosmetycznego. Zakłady produkcyjne, w których obowiązują najsurowszyme systemy zarządzania jakością, zapewniają dostarczanie materiałów o wysokiej czystości. Wszystkie produkty z serii Omyacare spełniają restrykcyjne wymagania mikrobiologiczne przemysłu kosmetycznego.

Dzięki naturalnej białości produkty z serii Omyacare szczególnie nadają się do zapewniania jasności, białości i nieprzezroczystości kosmetykom barwnym. W produktach do pielęgnacji skóry Omyacare działa jako naturalny modyfikator odczucia skórnego, co umożliwia kontrolowanie kluczowych właściwości, takich jak kleistość lub czas schnięcia.

Omya oferuje szeroki zakres różnych rozmiarów cząstek i ma w swojej ofercie produkty z certyfikatem ECOCERT / Cosmos.

Poprzez nasz dział badawczo-rozwojowy i usług technologicznych możemy zapewnić naszym klientom cenne wsparcie przy rozwoju serii produktów Omyacare.

Oferta produktów dystrybucyjnych firmy Omya uzupełnia asortyment produktów do higieny osobistej. Obejmuje ona wiodące rozwiązania funkcjonalne, takie jak składniki aktywne, środki powierzchniowo czynne, barwniki naturalne i wiele innych.

Główne zastosowania:

  • pasty do zębów,
  • balsamy do ciała,
  • kremy do twarzy,
  • peelingi do ciała i twarzy,
  • mydła i detergenty syntetyczne w kostkach,
  • kosmetyki kolorowe.

Oferta Produktowa

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy wypełnić formularz do kontaktu