Usługi techniczne

Dedykowane i precyzyjne usługi techniczne to dla Omya oczywistość już od wielu lat. Dzięki temu Omya posiada wiedzę i umiejętności techniczne konieczne w celu wspierania klientów i stałego podnoszenia wartości ich biznesu w drodze doskonalenia procesów, zastosowań i produktów końcowych.

Nic więc dziwnego, że klienci często zgłaszają się do nas z prośbą o pomoc w rozwiązaniu złożonych problemów. Mają do nas zaufanie - wiedzą, że możemy zaproponować im przemyślane, gotowe do wdrożenia rozwiązania. 

Świadczymy usługi doradztwa technicznego w zakładach klientów na całym świecie i prowadzimy szkolenia dostosowane do potrzeb ich pracowników.

Posiadane zaplecze techniczne i wyspecjalizowana kadra zatrudniona w siedzibie głównej Omya w Oftringen pozwala nam na oferowanie wsparcia technicznego na poziomie globalnym i lokalnym. Wsparcie to realizujemy za pośrednictwem dedykowanych centrów usług technicznych zlokalizowanych w obu Amerykach i Azji, które wdrażają najlepsze praktyki zgodnie z potrzebami lokalnymi.

Dodatkowo posiadamy najnowocześniejsze laboratoria i działy zajmujące się analityką, badaniami mikroskopowymi, mikrobiologią, kontrolą jakości i zarządzaniem zgodnością z regulacjami prawnymi.