Teknik Hizmetler

Uzun yıllardır Omya odaklı ve özel teknik hizmet vermektedir.  Bu geçmiş performans Omya'ya müşterilerinin işlem, uygulama ve nihai ürünlerini iyileştirerek ekonomik değerini sürekli olarak arttırmasına destek ve yardımcı olmasını sağlayan teknik uzmanlık ve becerileri kazandırmıştır. 

Müşterilerimiz uygun bir teknik çözümün bulunacağı ve yardımımızla bu çözümün hızlı şekilde uygulamaya geçirileceğine güvenerek sık sık karmaşık problemlerle Omya'ya başvurmaktadır.

İstek üzerinde dünya genelindeki müşterilerimize yerinde teknik danışmanlık hizmeti veriyoruz ve çalışanlara yönelik olarak talebe göre programlanmış teknik eğitim de verebiliyoruz. 

Oftringen'daki merkezimizdeki teknik tesisler ve uzmanlar sayesinde küresel ve yerel ölçekte teknik destek sağlayabiliyoruz.  Bunu, yerel ihtiyaçlar doğrultusunda en iyi uygulamaları gerçekleştiren Amerika ve Asya kıtalarındaki yerel teknik servis merkezlerimiz sayesinde yapabiliyoruz. 

Bütün bu hizmetler; mantıksal analiz, mikroskopi, mikrobiyoloji, kalite kontrol ve ruhsatlandırma işleri yönetimi dahil olmak üzere, son teknolojiye sahip servis laboratuvarları ve departmanları ile desteklenmektedir.