Technické služby

Po desetiletí se společnost Omya tradičně zaměřuje na technické služby. Tato historie poskytla společnosti Omya technické zkušenosti a dovednosti, které potřebuje za účelem poskytování podpory a pomoci zákazníkům na cestě za soustavným zvyšováním jejich ekonomické hodnoty prostřednictvím zlepšování jejich procesů, způsobů použití a konečných výrobků.

Není proto žádným překvapením, že zákazníci se na společnost Omya často obracejí se složitými problémy, jelikož mají jistotu, že s naší pomocí je možné nalézt a rychle implementovat solidní technická řešení. 

Našim zákazníkům po celém světě na jejich žádost poskytujeme technické poradenství přímo na místě a rovněž jsme schopni realizovat technické školení přizpůsobené na míru požadavkům jejich zaměstnanců.

Díky technickým zařízením a odborníkům sídlícím v našem sídle v Oftringenu jsme schopni poskytovat technickou podporu v globálním i lokálním měřítku. Výše uvedené je možné díky našim dedikovaným lokálním střediskům technických služeb v Amerikách a v Asii, které implementují nejlepší postupy na základě lokálních potřeb.

Vše podporují nejmodernější servisní laboratoře a oddělení, a to včetně analytiky, mikroskopie, mikrobiologie, kontroly kvality a řízení souladu s předpisy.