İnce kağıt dokular

İnce kağıt dokular sınıflarının üretimi

İnce kağıt dokular (banyoda kullanılan kağıt ürünler, peçete, mutfak havlusu veya mendiller) geniş yelpazede kalite, renk ve ambalajda evde (AH) ve evden uzakta (AfH) kullanım için üretilmiştir.  Elyaf kompozisyonu büyük oranda değişiklik göstermekte ve amaçlanan kullanımla ilgili gerekleri yansıtmaktadır.

Kullanımdaki ürünler

  • Müşterilerimize en uygun çözümü sunmak için Omya farklı kaynaklardan elde edilen değişik dolgu maddesi cinsleri sunmaktadır.  Uygun tipi tavsiye ederken dikkate alınacak unsurlar ürün kalitesi (parlaklık, ton, aşındırma özelliği), ambalaj ve bulunabilirlik durumudur.

Örnekler

  • Dünya genelinde birkaç tane işletmede yüksek kaliteli ince kağıt ürünler için taze kalsiyum karbonat kullanımının hem uygulanabilir hem de ekonomik olduğunu ortaya koyduk. 
  • Yüksek kaliteli beyaz geri kazanılmış elyaf üzerindeki artan baskı nedeniyle (bulunabilirlik ve fiyat) birkaç tane yüksek kaliteli geri kazanılmış ince kağıt doku kalitesinde işlenmemişlik görüyoruz.

İnce kağıt dokularda kalsiyum karbonat

Omyasoft
Omyasoft ürün ailesi; tebeşir taşı, kireç taşı veya mermerin temel alındığı yüksek parlaklığa sahip öğütülmüş kalsiyum karbonat (GCC) ile ilişkili çok sayıda kaliteye sahiptir.  Ürün farklı aşındırma, incelik veya parlaklık özelliğine sahiptir. Omyasoft tipleri sulu veya kuru ürünler olarak sunulmaktadır. Y-konteynır ile yığın halinde (kuru ve sulu), büyük torbalarda veya suda eriyen kağıt torbalarda paketlenmiş olarak sevk edilir.

Ürün Bilgileri

 

Daha fazla bilgi için lütfen irtibat formumuzu kullanın